HLS Cars: Tanio i atrakcyjnie

Wynajem aut HLS Cars to najlepsze ceny oraz sprawdzone samochody.

Oferta HLS Cars skierowana jest do grona odbiorców ceniących sobie komfort, wygodę i bezpieczeństwo związane z użytkowaniem zawsze nowego samochodu. Nasza flota to wiele znanych marek samochodów, zarówno tych popularnych, jak i prestiżowych. Uzupełniana jest o kolejne modele.

HLS Cars, jako jedna z czołowych firm, oferuje samochód na abonament. Na pierwszym miejscu zawsze jest zaufanie Klientów. Dlatego dbamy, aby wypożyczane auta były w bardzo dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnych cenach. Swoje ulubione samochody w HLS Cars znajdą miłośnicy BMW, Audi, Mercedesa, Mazdy, Opla i Skody.

„Auto na abonament”

Wynajem samochodów realizowany jest przez HLS Cars w ramach autorskiego projektu „Auto na abonament”. W ramach stałej miesięcznej opłaty zapewniamy Klientom nowy samochód wraz z pakietem usług, których zakres zależy od rodzaju wybranego rozwiązania.

Abonament Standard: Klient otrzymuje do dyspozycji nowy i zarejestrowany samochód, limit 36 tys. km rocznie oraz gwarancję fabryczną przez cały okres najmu;

Abonament Komfort: świadczenia zawarte w abonamencie Standard oraz dodatkowo pełne ubezpieczenie AC, OC, usługa assistance, samochód zastępczy oraz zarządzanie szkodami;

Abonament Komfort Plus: świadczenia zawarte w abonamencie Komfort oraz dodatkowo w pełni zatankowany samochód przy jego wydaniu, przeglądy i obsługa serwisowa w ASO, nowe opony zimowe wraz z ich sezonową wymianą i usługą ich przechowania.

Wysokość abonamentu jest niezmienna przez cały okres najmu wynikający z umowy. Czynsz abonamentu może zostać uregulowany z góry za cały okres najmu lub w formie nieoprocentowanych rat czynszu płatnych z góry za każdy miesiąc.

Najem aut na każdą kieszeń i oczekiwania

Zakup wymarzonego samochodu, zwłaszcza nowego, wprost z salonu czy choćby kilkuletniego, to zawsze duży wydatek dla kupującego. HLS Cars to marzenie się spełnia. Flota HLS Cars zadowoli każdego Klienta. Samochody pochodzą z polskiego salonu i objęte są gwarancją przez cały okres najmu. Długoterminowy wynajem aut jest na każdą kieszeń i oczekiwania. Mogą z niej skorzystać praktycznie wszyscy. To wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych i dla firm – od jednoosobowych działalności po korporacje, których flota składa się z setek pojazdów.

Otrzymasz to, co sobie wymarzysz

Nasza oferta to m.in. szeroki wybór modeli BMW. W ofercie znajdują się BMW Serii 5, czyli czołówka klasy sedanów. „Piątka” to niezwykle imponujący samochód, zwłaszcza zza fotela kierowcy. Duża prędkość jest wyciszona w środku, a zawieszenie zapewnia delikatną, ale kontrolowaną jazdę. Niewiele samochodów oferuje równie przekonujące możliwości. W tym modelu otrzymujesz najnowsze systemy informacyjno-rozrywkowe i łączności obsługiwane przez BMW iDrive z obsługą ekranu dotykowego. Pasażerowie przednich i tylnych siedzeń mogą zrelaksować się w przestronnym komforcie. Wynajem długoterminowy BMW (https://hlscars.pl/wynajem-dlugoterminowy-bmw) to idealne rozwiązanie biorąc pod uwagę, że ceny katalogowe oferowanych przez nas modeli sięgają od 240 tys. zł do ponad 320 tys. zł.

Trzy proste kroki do samochodu:

1. Wybierasz swój ulubiony samochód lub my pomagamy Ci w tym,

2. Podpisujesz umowy, do nas należy załatwienie niezbędnych formalności i przygotowanie auta,

3. Odbierasz samochód i cieszysz się jego użytkowaniem.

Odbiór aut w każdym miejscu kraju

Standardowo każdy samochód jest wydawany i powinien być zwrócony pod adresem siedziby oddziału HLS Cars przy ul. Sarmackiej 5G, 02-697 Warszawa Wilanów, w godzinach 10-17. Po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową opłatą możliwy jest odbiór samochodu i jego zwrot w innym miejscu na terenie Polski.

Samochód w abonamencie. Co dalej?

Zakończenie okresu najmu nie musi oznaczać zakończenia współpracy z HLS Cars. Wachlarz dalszych możliwości jest bardzo szeroki i zależy wyłącznie od Klienta. Może on:

* zrezygnować z dalszego wynajmu i ponownie skorzystać z naszych usług w dogodnym późniejszym czasie,

* może zawrzeć kolejną umowę na 12 miesięcy i wynająć nowy egzemplarz dotychczasowego modelu samochodu,

* zawrzeć kolejną umowę najmu na 12 miesięcy i wynająć nowy egzemplarz dowolnego modelu samochodu z aktualnej oferty HLS Cars,

* nabyć użytkowany samochód za naszym pośrednictwem na własność.

HLS Cars. Wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa. Kontakt:

Telefonicznie: +48 22 112 00 70

E-mail: info@hlscars.pl

SIEDZIBA:
ul. Inflancka 5 lok. 56
00-189 Warszawa

ODDZIAŁ WILANÓW:
ul. Sarmacka 5G
02-972 Warszawa