Stowarzyszenie Wspólny Świat wyróżnione w konkursie Lodołamacze 2014

Stowarzyszenie Wspólny Świat wyróżnione w konkursie Lodołamacze 2014

Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach „Wspólny Świat” z Białej Podlaskiej otrzymało wyróżnienie w prestiżowym konkursie Lodołamacze 2014. Wręczenie nagród odbyło się 22 września w Rzeszowie podczas uroczystej gali podsumowującej regionalny etap. Wyróżnienie odebrała Prezes Stowarzyszenia Anna Chwałek, towarzyszyły jej Alina Sucharzewska, Marta Almaszy i Ewa Chamicewicz.

Bialskie stowarzyszenie otrzymało wyróżnienie w kategorii Super Lodołamacz „za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia”.

Konkurs Lodołamacze to prestiżowe przedsięwzięcie przygotowywane od 2006 roku przez największą w Polsce organizację zrzeszającą pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Ideą konkursu jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych oraz pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Od 2007 roku Honorowy Patronat nad konkursem Lodołamacze obejmuje Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Ambasadorem konkursu został znany aktor teatralny i filmowy – Zbigniew Zamachowski.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *