Suzuki, Dacia – licytacje poleasingowe

Firma Arval istnieje na rynku już od 1989 roku i przez ta lata utworzyła renomę na rynku polskim. Obiecuję usługi takie jak między innymi licytacje poleasingowe na najwyższym poziomie. Zadowolenie i satysfakcja kupującego jest niezwykle fundamentalna. Nie bez przyczyny przedsiębiorstwu Arval powierzyło swoje zaufanie wielu przedsiębiorców. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo współdziała z siecią kilkuset klientów i obsługuje ponad 1000 wiodących przedsiębiorstw w całej Polsce.

Na polskim rynku istnieje wiele firm prowadzących pomoc w zakresie arendy pojazdów. Jednak nie każda firma będzie w stanie zagwarantować działalność najwyższej jakości. Niezwykle ważne jest to, aby zdecydować się na taką, która zapewni nam bezpieczeństwo i świadczenia wyśmienitej jakości. Solidna przedsiębiorstwo powinna pomóc z bezproblemowym załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności i zadbaniu przede wszystkim o zaspokojenie potrzeb swojego kontrahenta.

Arval- wynajem długoterminowy, aukcje po leasingu

Wynajem długoterminowy samochodów powinien być przede wszystkim usługą solidną zarówno dla klienta jak i firmy prowadzącej działalność zajmującą się arendą.

Arval stawia również na nieustanne podwyższanie wiedzy i zdolności swojego załogi. Tworzenie długotrwałych relacji z przedsiębiorcami na lata to jeden z wysoko stawianych sobie celów przez Arval. Wynajmowanie długotrwałe aut (Alfa romeo wynajem długotrwały, Renault wynajem długotrwały) to usługa dzięki której każde przedsiębiorstwo może wyposażyć się w wymagane pojazdy służbowe. Dzięki temu, że firma zarządza flotą ponad 1 mln aut, każdy wynajmujący znajdzie pojazd osobowy w sam raz dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. Warto nawiązać długą kooperację z działalnością Arval, od 2 do 5 lat. Choć przedsiębiorcy usatysfakcjonowani z usług często zostają z firmą na znacznie dłużej. Kwestie finansowe dogadywane są samodzielnie z każdym kontrahentem i brane pod uwagę do jego możliwości i charakteru występującej działalności. Wynajem daje przedsiębiorcy pewność i bezpieczeństwo, że w razie jakichkolwiek zmartwień z użyciem pojazdu, firma zapewnia obsługę serwisową i samochód zastępczy. Wynajmujący nie będzie się musiał obawiać o kwestie naprawiania czy innych spraw związanych z użytkowaniem samochodu. Często wielu klientów firmy Arval decyduje się również na skorzystanie z usługi leasingowania aut. Jednak niewątpliwą korzyścią najmu trwałego auta jest przede wszystkim niezmienna opłata miesięczna przez cały okres trwania umowy pomiędzy firmą Arval a klientami. Poza tym firma nie jest obciążone kredytem bilansu i nie ma ryzyka związanego z wartością rezydualną. Klient działalności Arval może bez problemu zrezygnować z umowy w momencie jej wygaśnięcia lub ją przedłużyć na bardzo przyjaznych warunkach finansowych. Dzięki możliwości najmu pojazdu klient nie ponosi tak gigantycznych kosztów, jak w momencie nabycia za gotówkę samochodów. W razie zdarzenia zawsze zapewniany jest pojazd zastępczy, który spełni niezbędne wymogi i oczekiwania klienta.