7 propozycji na udanego Sylwestra

7 propozycji na udanego Sylwestra

Propozycja nr 1 – Miejski Sylwester

Urząd Miasta Biała Podlaska, jak co roku, zorganizuje miejską zabawę sylwestrową na Placu Wolności. Zgromadzeni mieszkańcy wspólnie powitają Nowy Rok. Impreza rozpocznie się o godzinie 23.00. Miejską dyskotekę poprowadzi Dj Steca_Si z Klubokawiarni Gramofon. Zaplanowano również pokaz fajerwerków. Wydarzenie zakończy się około godziny 1.00 w nocy.

Propozycja nr 2 – Impreza w klubie

Ciekawą propozycję spędzenia nocy sylwestrowej posiadają także bialskie kluby. Klub Gramofon oferuje imprezę utrzymaną w stylu „domówki”. Gwarantuje zabawę prawdziwie domowa atmosferę i wystrój, do tego wyjątkowy klimat muzyczny i koktajlowy. Propozycje sylwestrowe posiada również Klub Fregata, Night Club Insomnia. Cena za jedną osobę waha się w granicach 15-25 zł.

Propozycja nr 3 – Bal Sylwestrowy

Warto również poszukać wolnego miejsca na balach, które organizują lokalne restauracje oraz hotele (m.in. Zajazd Jolanta, Hotel Dukat, Hotel Rota, Hotel Delfin, Restauracja Hacjenda). Oferta restauracji i hoteli zawiera profesjonalną oprawę muzyczną zespołu grającego „na żywo”, bogate menu oraz specjalne konkursy przygotowane dla gości, a także rabaty na alkohol do wykorzystania w hotelowy barze.

Propozycja nr 4 – Gala Sylwestrowa

Miłośnicy opery będą mieli możliwość przywitania Nowego Roku w otoczeniu gwiazd opery, operetki i estrady. 31 grudnia w sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41 rozpocznie się Gala Sylwestrowa. Koncert składać się będzie z dwóch części z przerwą na lampkę szampana. Na Gali Sylwestrowej wystąpią gwiazdy: Joanna Cortes (sopran), Dorota Laskowiecka (sopran), Witold Matulka (tenor) oraz trio muzyczne „Amabile” – Monika Polaczek – Przestrzelska (fortepian), Maciej Przestrzelski (skrzypce), Tatiana Karaszewska (wiolonczela). Dodatkowo para tancerzy, Monika Miszczuk i Bartosz Warda, zatańczy do muzyki J. Straussa.

Propozycja nr 5 – Msza Św.

Sylwestrową propozycję przygotowali również Kapucyni. Równo o północy w kościele pw. Św. Antoniego przy ul Narutowicza rozpocznie się uroczysta Msza Święta. Poprzedzi ją Adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 23.00

Propozycja nr 6 – „domówka”

Wspólna zabawa sylwestrowa z rodziną, znajomymi w mieszkaniu to opcja dla tych, którzy sami wolą decydować o menu, zaproszonym towarzystwie oraz o rodzaju muzyki, przy której się bawią. Dla urozmaicenia zabawy, można zorganizować imprezę przebieraną. Bawiąc się „na domówkach” pamiętajmy jednak, że w sylwestrową noc również obowiązuje cisza nocna (od godz. 22.00 do 6.00 rano). Jej nieprzestrzeganie może kosztować nas od 20 do 5 000 zł.

Propozycja nr 7 – sen

Zazdrościmy wszystkim, którzy zamiast sylwestrowej zabawy wybiorą sen. Jako nieliczni 1 stycznia będą wyspani!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *