Biała Podlaska w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto

Biała Podlaska w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto

Biała Podlaska ma szanse zdobyć tytuł „Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce. Trwa plebiscyt, będący podsumowaniem całorocznej pracy nad upiększeniem przestrzeni w poszczególnych miejscowościach. Głosowanie potrwa do końca sierpnia.

Plebiscyt Terra Flower Power na „Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” organizowany jest przez internetowy blog Inspirowani Naturą dla miłośników zieleni miejskiej, architektury krajobrazu oraz małej architektury kształtującej współczesny, miejski design. W konkursie bierze udział 118 miast, wśród nich znalazła się również Biała Podlaska.

Celem zmagań jest wyłonienie i nagrodzenie miejscowości, która w tym roku stworzyła najpiękniejszą dekorację kwiatową swojej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Aby odpowiednio uhonorować włodarzy najpiękniej ukwieconych miast, zarządów wspólnot mieszkaniowych, a także uczestników zgłaszających kandydatów do tytułu. – czytamy w regulaminie plebiscytu.

Głosowanie odbywa się na portalu Facebook. Szczegóły i zdjęcia miast biorących udział w plebiscycie dostępne są tutaj: http://inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2014/.

Miasta, które zdobędą najwięcej głosów Internautów otrzymają cenne nagrody w postaci: I miejsce – kaskadowa konstrukcja kwietnikowa oraz prezentacja miasta na jednej z kart „Miejskiego kalendarza na rok 2015”, II miejsce – ogromna donica miejska, III – bon o wartości 1000 zł na zakup produktów z oferty firmy Terra. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 września 2014.

Za zagospodarowanie miejskiej zieleni i przygotowanie dekoracji kwiatowych w naszym mieście odpowiada Zakład Produkcyjno-Handlowy „Zieleń”.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *