Brat naszego Boga - zaproszenie na spektakl

Brat naszego Boga – zaproszenie na spektakl

Spektakl „Brat naszego Boga” oparty jest na dramacie Karola Wojtyły, powstałym w latach 1944-1950, przedstawiający losy polskiego powstańca, malarza i zakonnika św. brata Alberta Chmielowskiego.

Spektakl w reżyserii Artura Dziurmana. W roli głównej zobaczymy Macieja Jackowskiego.

Ten spektakl wywołuje w widzu silne emocje. Działa na wyobraźnię, momentami szokuje. Każe szukać odpowiedzi na ponadczasowe pytania. Nie ma tu gotowych odpowiedzi, bo życie nie jest ani czarne, ani białe. Pomiędzy czernią a bielą jest jeszcze cała gama kolorów i tam mamy szukać.

Zapytano mnie po spektaklu: „czy mi się podobało?”… Nie umiałam odpowiedzieć. Słowo „podobało” nie jest tutaj najlepszym określeniem moich wrażeń. Momentami byłam zdziwiona, zaskoczona, zaszokowana, nawet wystraszona. Byłam zmuszona do refleksji, do zastanowienia się nad własnym życiem. Uświadomiłam sobie, że wokół mnie są ludzie, w których trzeba dostrzec ich człowieczeństwo.

Spektakl jest wart obejrzenia, gorąco polecam.” Recenzja z „Nowa Gazeta”

Termin: 15 października 2014r., godz. 18.00

Miejsce: sala widowiskowo – konferencyna – ul. Brzeska 41, Biała Podlaska

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Bialskim Centrum Kultury, ul. Warszawska 11, pokój nr 6 (na parterze), oraz w osiedlowych klubach kultury: KK SCENA, ul. Zygmunta Augusta 6 oraz KK Eureka, ul. Orzechowa 34


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *