Gamerski sprzęt wcale nie musi być drogi

Gamerski sprzęt wcale nie musi być drogi

Na półkach sklepowych stacjonarnie i w sieci znajdziemy różne słuchawki usb, które będą miały odmienne specyfikacje, parametry czy producenta. Wybór dobrych słuchawek do pc jest naprawdę nie taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Na jakość wpływa także cena, bo słuchawki na usb za dwie dychy to całkiem inny poziom, niż słuchawki za dwie stówy. Przyznajmy to szczerze, tutaj cena robi różnicę w jakości.  Sprzęt gamerski będzie w zdecydowanej większości przypadków lepszej jakości, ale także i w wyższej cenie, więc raczej nie są to słuchawki do pracy w biurze. W firmach można, co najwyższej spotkać słuchawki do telefonu stacjonarnego lub najprostsze modele w przypadku call centre. Na bardziej wymagających czeka wiele możliwości w postaci Gamerskiego sprzętu, który można także kupić w przystępnych cenach.

Model Creative Labs Aurvana Live

Przykład numer jeden to słuchawki nagłowne Creative Labs Aurvana Live. To wręcz legendarny model, który pomimo wieku wciąż spełnia swoją rolę jako słuchawki profesjonalne doskonale i trzyma wysoki poziom pod względem wykonania czy jakości. Przetworniki o średnicy 40 mm wykonano z kompozytów biocelulozowych oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Kabel o długości 1, 2 m ma wtyk jack 3,5 mm, dający możliwość podpięcia do większości sprzętu z popularnym wejściem. Słuchawki są lekkie i solidnie wykonane. Zapewniają świetną jakość dźwięku, dzięki czułości 32 Ohm oraz pasmie przekazu 10-30 000 Hz.

Model Corsair HS50

Kolejny model gamerski to słuchawki z mikrofonem usb Corsair HS50. Są to słuchawki odznaczone certyfikatem od Discord. Głównie przeznaczone dla grania lub słuchania muzyki w wysokiej jakości. Mają czułość 111 dB oraz pasmo przekazu 20 – 20 000 Hz. Kabel ma w tym modelu końcówkę typu jack 3,5 mm, więc mamy możliwość podpięcia do każdego komputera pc, laptopa czy konsoli PlayStation lub Xbox. Wbudowany mikrofon ma funkcję redukcji szumów, dzięki czemu dźwięk wychodzący nie jest zagłuszony przez otoczenie i dociera czysty.

Model Corsair Gaming HS60 Surround Carbon

Następny model to także nie słuchawki do biura ze względu na specyficzne parametry. Corsair Gaming HS60 Surround Carbon to słuchawki nauszne z regulacją głośności i możliwością ustawienia korekcji dźwięku. Słuchawki z mikrofonem Corsair Gaming HS60 to nowszy i lepszy model znanego HS50 tej marki. Mają to samo wejście jack 3,5 mm oraz identyczne pasmo przesyłania 20 -20 000 Hz. Przetworniki są większe i mają 50 mm średnicy. Impedancja wynosi 32 Ohm. Są wykonane solidnie i cechują się prostym designem, przez co są eleganckie i komfortowe.

Słuchawki usb w dzisiejszych czasach to gadżet, który znajdziemy w większości domostw, jako że gry stanowią teraz popularną rozrywkę. Warto inwestować w sprzęt gamerski, odznaczający się lepsza jakością, ponieważ będzie on gwarantował wyższą jakość dźwięku i także dłużej posłuży przy użytkowaniu z szacunkiem.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *