II urodziny Bialskiej Kuchni Społecznej już w najbliższą niedzielę

II urodziny Bialskiej Kuchni Społecznej już w najbliższą niedzielę

W Białej Podlaskiej kuchnia społeczna funkcjonuje już od dwóch lat. Z tej okazji 21 grudnia, w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 odbędą się wielkie (a na pewno smaczne) drugie urodziny Bialskiej Kuchni Społecznej.

Obiecujemy, że będzie smacznie!

– zapewniają Organizatorzy.

Zasady działania kuchni społecznej są bardzo proste. Każdy uczestnik przynosi własną wegańsko – wegetariańską potrawę na „wspólny stół”. Jeżeli ktoś nie ma czasu, nie lubi lub po prostu nie chce gotować to istnieje alternatywa. Zamiast gotowej potrawy zabiera ze sobą 10 zł., które wpłaca na Schronisko Zwierząt Azyl w Białej Podlaskiej. W obu przypadkach można najeść się do syta!

Podczas wspólnej uczty będzie można spróbować różnych potraw, wymienić się przepisami na wegańskie/wegetariańskie potrawy, porozmawiać, miło spędzić niedzielne popołudnie. Organizatorom zależy na propagowaniu zdrowego stylu życia. Jednocześnie chcą udowadniać, że bezmięsna dieta nie przeszkadza (a wręcz pomaga) funkcjonować normalnie i żyć aktywnie.

Termin: 21 grudnia (w co drugą niedzielę), godz. 15.00

Miejsce: Pub Jazzanova przy ul. Artyleryjskiej 14 w Białej Podlaskiej

Wstęp: potrawa lub 10 zł.

Więcej informacji o Bialskiej Kuchni Społecznej na profilu Bialska Kuchnia Społeczna a także w linku do urodzinowego wydarzenia – II urodziny BKS


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *