Interesują Cię podkłady Estee Lauder double wear? Dowiedz się, w jaki sposób dopasować kosmetyk do swojej cery!

Interesują Cię podkłady Estee Lauder double wear? Dowiedz się, w jaki sposób dopasować kosmetyk do swojej cery!

Zakup nowego podkładu, zwykle podyktowany jest zamiarem zaopatrzenia się w ten produkt na dłuższy czas, natomiast to trudny wybór, a kosmetyk ten jest wręcz fundamentem dobrego makijażu. Kiedy ten jest odpowiednio dobrany, może stać się doskonałą bazą pod make-up, a także będzie pielęgnował skórę, nadając jej jednocześnie blask. Problem w tym, że łatwo popełnić błąd, dobierając zbyt jasny lub zbyt ciemny, a to może zepsuć efekt nawet najbardziej profesjonalnego makijażu.Drogerie oferują nam multum różnych możliwości, dlatego odnajdziemy setki podkładów od różnych producentów. Dziś, podkład nie jest tylko szansą na skuteczne przykrycie niedoskonałości na skórze, ale też na uwydatnienie jej kolorytu. Dostępne są również podkłady inteligentne, a te oferują zdecydowanie większą liczbę funkcji, jednak działanie ich zależy od naszym indywidualnych potrzeb. Opcji jest zatem co nie miara, a podkłady Estee Lauder, które znajdziesz np. tutaj stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie.Możemy zdecydować się zarówno na nawilżające produkty, ale też na kremy koloryzujące będące świetnym wyjściem w wypadku suchej i spierzchniętej skóry. Tłusta cera, wymaga zastosowania formuły matowej, która doskonale radzi sobie z pochłanianiem sebum. Kosmetyki tego typu, bywają też produktami leczniczymi, dlatego możliwością są także te apteczne. Rozsmarujmy zatem podkład na swojej żuchwie i przekonajmy się, czy ten dobrze komponuje się z naszą skóra. To jedyna szansa, aby przekonać się o prawidłowym doborze produktu.

Jak wybrać odpowiedni podkład?

Określmy tonację swojej skóry

Tonacja naszej skóry to bardzo istotna kwestia, a możliwości są dwie – ciepła bądź zimna. Najlepiej przekonamy się o tym w świetle dziennym, jeśli do twarzy przyłożymy zwykłą kartkę papieru. Kiedy na jej tle, cera okaże się być niebieskawa lub różowawa, oznacza to tonację chłodną. Złotawy lub żółtawy świadczy o tym, że posiadamy ciepłą tonację.

Dobierzmy odpowiedni odcień

Dobry podkład poznamy po tym, że doskonale zespoli się z naszą skórą, będąc wręcz na niej niewidzialnym. Zadbajmy jednak o to, aby nasza cera była idealnie oczyszczona. Na naszą twarz, od żuchwy do szyi, nałóżmy trzy paski podkładu, od najjaśniejszego do najciemniejszego i wyodrębnijmy ten, który najbardziej przypomina kolor naszej skóry. Dla chłodnej tonacji, najlepszy będzie beżowy podkład, urozmaicony dodatkiem różu. Ciepła tonacja, dobrze zgra się z podkładem brązowym, lub w odcieni żółci.

Prawidłowe działanie podkładu, względem typu skóry

Nie tylko odcień będzie tutaj ważny, ponieważ typ skóry jest równie istotny. Skóra tłusta i mieszana, wymaga zastosowania podkładów matujących o przedłużonym działaniu. W wypadku cery normalnej bądź suchej, najlepiej wybierać kosmetyki nawilżające oraz rozświetlające. Zdarzy się, że nie będziemy pewni, czy nasz wybór jest właściwy, a wówczas najlepiej skonsultować to z pracownikiem drogerii. Będą oni świetnie przygotowani, aby doradzić nam, jaki produkt sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku. Pamiętajmy o tym, że cena oraz marka to raczej kwestie drugorzędne, a o wiele ważniejszy jest typ, odcień oraz tonacja cery. Estee lauder double wear może okazać się doskonałą opcją, jednak warto aby był to produkt dobrze dostosowany do naszych indywidualnych predyspozycji.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *