Jedz Jabłka

Jedz Jabłka

Kulisy ustalania szczegółów zbliżającego się spotkania wyglądały następująco. Na powstałym przed kilkoma dniami profilu drużyny piłkarskiej KIKS Biała Podlaska wczoraj wystosowano następujący apel skierowany do zarządu zespołu Akademii Piłkarskiej Top54 Biała Podlaska

Prezesie, trenerze… wyzywamy Was! Macie 24h na informacje o odpowiadającym Wam terminie meczu. W przypadku braku odpowiedzi uznajemy walkower i poczynimy kroki ku realizacji zobowiązań!

Na odpowiedź Miłosza Storto nie trzeba było długo czekać, trener Akademii Piłkarskiej Top54 podjął wyzwanie, tym samym przyjmując postulaty KIKSu.

Głównym celem spotkania będzie propagowanie zasad fair – play wśród zawodników oraz integracja młodzieży z seniorami. Jednak, aby doszło do tego meczu niezbędne jest spełnienie istotnego warunku postawionego przez KIKS. Na trybunach musi pojawić się minimum 100 kibiców.

Stawką meczu oprócz obrony honoru poszczególnych zespołów będą również pewne zobowiązania wynikające z wyzwania. W przypadku porażki KIKSu drużyna wniesie do kasy AP TOP54 tysiąc złotych. Jeżeli przegraną poniosą reprezentanci Akademii Piłkarskiej wszyscy zawodnicy wpisani w protokół meczowy zostają zobowiązani do stawienia się na ustalonym meczu Podlasia Biała Podlaska w jednakowych strojach oraz podawania piłek piłkarzom. Dodatkowo KIKS wniesie do kasy AP TOP54 po złotówce za każdego kibica znajdującego się na trybunach w czasie meczu.

Zapowiada się naprawdę obfitujące w piłkarskie emocje i dobrą zabawę spotkanie. Mecz odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 18.00 na stadionie przy ul. Zdanowskiego. Wstęp Wolny!

Szczegółowe informacje dotyczące tego spotkania dostępne są na stronie wydarzenia w serwisie Facebook.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *