Już jutro Huragan zmierzy się z Orłem Czemierniki

Już jutro Huragan zmierzy się z Orłem Czemierniki

W 7. kolejce Bialskopodlaskiej Ligi Okręgowej dojdzie do starcia Huraganu z Orłem Czemierniki. Zespół gości jest beniaminkiem w tej klasie rozgrywek i po 6. kolejkach z 12 punktami plasuje się na 3 miejscu tuż za Międzyrzecką drużyną.

Ludowy Klub Sportowy Orzeł Czemierniki (pełna nazwa drużyny) powstał w 1975r, natomiast barwami klubu jest kolor żółto-niebieski. Od sezonu 2010/11 drużyna z Czemiernik grała w Bialskopodlaskiej Klasie A, w sezonie 2013/14 z drugiego miejsca – tracąc do lidera tylko 2 punkty – awansowała do Ligi Okręgowej. Po 6. kolejkach drużyna ta czterokrotnie wywalczyła komplet punktów i dwukrotnie musiała uznać wyższość drużyny przeciwnej.

W ostatniej kolejce zdecydowanie lepiej wypadli piłkarze Huraganu wygrywają na wyjeździe z Unią Żabików 2:4 (bramki dla Huraganu: Rafał Kwaśniewski x2, Krzysztof Kondraciuk oraz Alan Olszewski). Piłkarze Orła Czemierniki polegli na własnym boisku z liderem – ŁKS Łazy 0:2.

Huragan w tym sezonie jeszcze nie przegrał ani nie zremisował na własnym boisku. Jak będzie tym razem? Czy piłkarze Daniela Rostka i Michała Tusza ponownie przypiszą do swojego konta komplet punktów? Okaże się w niedzielę, początek spotkania o godzinie 15:00.

Tego samego dnia, lecz dwie godziny wcześniej swoje spotkania rozegrają obie drużyny Juniorów Starszych. Podczas rozgrywanej kolejce 14 września na własnym boisku, Juniorzy Huraganu rozgromili zespół Lutni Piszczac aż 9:0. Czy w najbliższym meczu również urządzą sobie festiwal strzelecki przed własną publicznością? Mamy nadzieję, że tak, początek spotkania o godzinie 13:00.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie zarówno Seniorów jak i Juniorów Starszych!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *