Lekkoatleci przyjadą do Białej Podlaskiej

Lekkoatleci przyjadą do Białej Podlaskiej

W dniach 28-30 czerwca najlepsi lekkoatleci przyjadą do Białej Podlaskiej by rywalizować w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Impreza będzie towarzyszyć Dniom Białej Podlaskiej.

W dniach 28-30 czerwca na stadionie AWF (ulica akademicka 2) będą odbywać się Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Pierwszego dnia (niedziela) zawody rozpoczną się o godzinie 11:00, jednak uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 15:45. Następnego dnia, już od godziny 8:00 zawodnicy będą rywalizować między innymi w trójskoku oraz w chodzie na 10km. Ostatniego dnia – we wtorek – impreza rozpocznie się od konkursu rzutu młotem mężczyzn. Szczegółowy program rywalizacji lekkoatletów znajdziemy na stronie: Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Wszyscy chętni, którzy będą chcieli zobaczyć rywalizację sportowców, nie muszą kupować żadnych biletów ponieważ wstęp jest darmowy.

Patronem honorowym mistrzostw jest prezydent Dariusz Stefaniuk. Zmagania współfinansowane są z pieniędzy Urzędu Miasta Biała Podlaska.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *