Oddaj swój głos na projekt Mamo, tato - chcę być EKO!

Oddaj swój głos na projekt Mamo, tato – chcę być EKO!

Fundacja Aviva – jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce, prowadzi cykliczny konkurs grantowy „To dla mnie ważne”, którego celem jest wspieranie różnorodnych inicjatyw społecznych.

Zachęcamy do zgłaszania pomysłów, które służą realizacji ważnych społecznie celów, integrują i mobilizują do działania. Projekty najbardziej wartościowe, które zyskają szerszą akceptację społeczną, mogą liczyć na wsparcie w postaci grantów. W 2014 roku w ramach konkursu „To dla mnie ważne” wspieramy inicjatywy pomagające rodzicom w wychowaniu małych dzieci.

– informują Organizatorzy akcji.

W tegorocznej edycji konkursu bierze również udział Fundacja Kreacja Magia Rąk. Bialska organizacja zgłosiła pomysł na projekt o nazwie „Mamo, tato – chcę być EKO!”

Moja 5 letnia córka często mówi mi: „Mamo, to jest do recyklingu”, widząc zielone logo recyklingu na opakowaniach. Dzieci mogą być pełnowartościowymi partnerami dorosłych w walce o ochronę środowiska. Należy tylko odpowiednio je pokierować.

– mówi Katarzyna Lubańska, Prezes Fundacji Kreacja Magia Rąk.

Projekt stworzony przez Fundację będzie realizowany z dziećmi z przedszkoli oraz szkół podstawowych z Białej Podlaskiej oraz w Domu Dziecka w Komarnie, w okresie od grudnia do czerwca 2015 roku. Dzieci ani ich rodzice za udział w zajęciach i warsztatach W zajęciach będzie mógł uczestniczyć każdy – rodzice dzieci nie będą ponosić żadnych opłat. W razie potencjalnej wygranej, Fundacja przeznaczy grant na wynajęcie sali do prowadzenia zajęć i warsztatów, zakup materiałów plastycznych, wynajem autokaru, pokrycie kosztów ubezpieczenia i przejazdu oraz zakup nagród w konkursach.

W tym roku w puli konkursu znalazło się 200 000 zł. O podziale grantów i wysokości wsparcia zadecyduje Komisja Konkursowa. Oceniając finalistów, jurorzy wezmą pod uwagę: zgodność inicjatywy z celami programu, skuteczność, trwałość efektów, zasięg działań oraz poparcie zdobyte w sieci. Pierwszy etap konkursu polega na wypromowaniu projektu wśród internautów i zebraniu jak największej liczby głosów. Do kolejnego etapu przejdzie 10 projektów, które otrzymały najliczniejsze poparcie.

Zasady głosowania:

  1. Aby zagłosować na bialski projekt „Mamo, tato – chcę być EKO!”, wystarczy wejść na stronę Fundacja Viva! – Zagłosuj na swoich!
  2. Głosowanie nie wymaga logowania, wystarczy podać swój adres email.
  3. Jeden Użytkownik może oddać głos tylko jeden raz w ciągu doby. 

Głosować można do 14 listopada 2014 r.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *