Potrzebujesz auta na wakacje lub do przeprowadzki? Postaw na wynajem samochodów!

Potrzebujesz auta na wakacje lub do przeprowadzki? Postaw na wynajem samochodów!

Usługa, jaką jest wynajem samochodów to sposób na poradzenie sobie z wieloma problemami, jakie niesie za sobą brak odpowiedniego środka transportu i konieczność realizowania codziennych celów – czy to prywatnych, czy też zawodowych. Tam, gdzie nie radzą sobie taksówki i komunikacja miejska, do Twojej dyspozycji – niezależnie od tego czy jesteś przedstawicielem firmy, czy też osobą fizyczną – jest wypożyczalnia samochodów, która przygotowała ofertę, dzięki której zrealizujesz swoje cele. Sprawdź, na co możesz liczyć, poszukując samochodu na wakacje, do przeprowadzki czy transportu większej liczby osób.

Wynajem samochodów – na wakacje

Wynajem samochodów cieszy się największym zainteresowaniem klientów właśnie w okresie letnim, kiedy to turyści przybywają na lotnisko i poszukują odpowiedniego środka transportu, by zwiedzić wszystko w jak największym komforcie. Wypożyczalnia aut przygotuje dla Ciebie bogatą ofertę na wynajem samochodów miejskich, które reprezentują różne klasy i zostały stworzone przez różnych producentów, takich jak:

  • Toyota,
  • Peugeot,
  • Mercedes,
  • Mitsubishi,
  • Lexus.

Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, możesz liczyć na komfortowe, bezpieczne i niczym nieograniczone przemieszczanie się po całym mieście, a nawet poza jego granicami. Zyskujesz auto sprawne, ubezpieczone i zadbane, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów – również rodzin z dziećmi. Aby wakacje były jeszcze bardziej udane, wypożyczalnia aut w Warszawie udostępnia Ci także specjalistyczne akcesoria, w tym foteliki dla dzieci czy nawigację GPS, co jeszcze bardziej zwiększy komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wynajem samochodów – do przeprowadzki

Każdego z nas spotyka w końcu sytuacja, kiedy to konieczne jest przewiezienie swojego prywatnego lub firmowego mienia do nowego domu, mieszkania czy biura. Większość z nas decyduje się na usługi firm przeprowadzkowych, jednak doskonałą alternatywą jest w tym wypadku wynajem samochodów, ponieważ do Twojej dyspozycji są również pojazdy dostawcze, dostosowane do przewozu mienia, w tym mebli i sprzętów. Dzięki temu oszczędzisz na usługach specjalistów od przeprowadzek i będziesz mógł zorganizować wszystko w swoim tempie – możesz zdecydować się na wynajem aut w Warszawie nie tylko na jedną dobę, ale np. kilka dni, jeżeli przeprowadzka jest naprawdę duża.

Dzięki dużej pojemności dostępnych w ofercie wypożyczalni samochodów, możesz również przewieźć materiały i narzędzia niezbędne do remontu mieszkania czy biura!

Wynajem samochodów – do transportu osób

A co w sytuacji, kiedy niezbędne jest przewiezienie większej liczby osób, np. pracowników na konferencję albo bliskich na wydarzenie zorganizowane w jakimkolwiek mieście? Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie nie wynajem samochodów, ale mini busów, które dzięki większej liczbie miejsc, zapewniają najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Klimatyzacja, elektryczne szyby i wygodne fotele to wszystko, co jest niezbędne, aby czerpać pełnię satysfakcji z transportu i by nawet najdłuższa podróż minęła bardzo szybko!

Wynajem samochodów z OC                                          

Oczywiście wypożyczalnia aut przygotowała również ofertę dla tych klientów, którzy potrzebują pojazdu zastępczego, ponieważ ich prywatny lub firmowy środek transportu uległ uszkodzeniu w kolizji drogowej, za którą winę ponosi inny uczestnik ruchu drogowego. Wynajem samochodów z OC to rozwiązanie doskonałe, ponieważ klient otrzymuje samochód tej samej klasy co jego własny i może podróżować nim bez ponoszenia żadnych kosztów! Koszt wynajmu finansuje bowiem ubezpieczyciel sprawcy wypadku, a czas wynajmu trwa tyle, ile będzie niezbędne do naprawienia uszkodzonego w kolizji samochodu lub zakupu nowego.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *