Potrzebujesz auta na wakacje lub do przeprowadzki? Postaw na wynajem samochodów!

Usługa, jaką jest wynajem samochodów to sposób na poradzenie sobie z wieloma problemami, jakie niesie za sobą brak odpowiedniego środka transportu i konieczność realizowania codziennych celów – czy to prywatnych, czy też zawodowych. Tam, gdzie nie radzą sobie taksówki i komunikacja miejska, do Twojej dyspozycji – niezależnie od tego czy jesteś przedstawicielem firmy, czy też osobą fizyczną – jest wypożyczalnia samochodów, która przygotowała ofertę, dzięki której zrealizujesz swoje cele. Sprawdź, na co możesz liczyć, poszukując samochodu na wakacje, do przeprowadzki czy transportu większej liczby osób.

Wynajem samochodów – na wakacje

Wynajem samochodów cieszy się największym zainteresowaniem klientów właśnie w okresie letnim, kiedy to turyści przybywają na lotnisko i poszukują odpowiedniego środka transportu, by zwiedzić wszystko w jak największym komforcie. Wypożyczalnia aut przygotuje dla Ciebie bogatą ofertę na wynajem samochodów miejskich, które reprezentują różne klasy i zostały stworzone przez różnych producentów, takich jak:

  • Toyota,
  • Peugeot,
  • Mercedes,
  • Mitsubishi,
  • Lexus.

Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, możesz liczyć na komfortowe, bezpieczne i niczym nieograniczone przemieszczanie się po całym mieście, a nawet poza jego granicami. Zyskujesz auto sprawne, ubezpieczone i zadbane, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów – również rodzin z dziećmi. Aby wakacje były jeszcze bardziej udane, wypożyczalnia aut w Warszawie udostępnia Ci także specjalistyczne akcesoria, w tym foteliki dla dzieci czy nawigację GPS, co jeszcze bardziej zwiększy komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wynajem samochodów – do przeprowadzki

Każdego z nas spotyka w końcu sytuacja, kiedy to konieczne jest przewiezienie swojego prywatnego lub firmowego mienia do nowego domu, mieszkania czy biura. Większość z nas decyduje się na usługi firm przeprowadzkowych, jednak doskonałą alternatywą jest w tym wypadku wynajem samochodów, ponieważ do Twojej dyspozycji są również pojazdy dostawcze, dostosowane do przewozu mienia, w tym mebli i sprzętów. Dzięki temu oszczędzisz na usługach specjalistów od przeprowadzek i będziesz mógł zorganizować wszystko w swoim tempie – możesz zdecydować się na wynajem aut w Warszawie nie tylko na jedną dobę, ale np. kilka dni, jeżeli przeprowadzka jest naprawdę duża.

Dzięki dużej pojemności dostępnych w ofercie wypożyczalni samochodów, możesz również przewieźć materiały i narzędzia niezbędne do remontu mieszkania czy biura!

Wynajem samochodów – do transportu osób

A co w sytuacji, kiedy niezbędne jest przewiezienie większej liczby osób, np. pracowników na konferencję albo bliskich na wydarzenie zorganizowane w jakimkolwiek mieście? Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie nie wynajem samochodów, ale mini busów, które dzięki większej liczbie miejsc, zapewniają najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Klimatyzacja, elektryczne szyby i wygodne fotele to wszystko, co jest niezbędne, aby czerpać pełnię satysfakcji z transportu i by nawet najdłuższa podróż minęła bardzo szybko!

Wynajem samochodów z OC                                          

Oczywiście wypożyczalnia aut przygotowała również ofertę dla tych klientów, którzy potrzebują pojazdu zastępczego, ponieważ ich prywatny lub firmowy środek transportu uległ uszkodzeniu w kolizji drogowej, za którą winę ponosi inny uczestnik ruchu drogowego. Wynajem samochodów z OC to rozwiązanie doskonałe, ponieważ klient otrzymuje samochód tej samej klasy co jego własny i może podróżować nim bez ponoszenia żadnych kosztów! Koszt wynajmu finansuje bowiem ubezpieczyciel sprawcy wypadku, a czas wynajmu trwa tyle, ile będzie niezbędne do naprawienia uszkodzonego w kolizji samochodu lub zakupu nowego.