Problemy z potencją – męski problem

Problemy z potencją – męski problem

Bez względu na to, w jakim wieku jest mężczyzna w pewnych sytuacjach mogą pojawić się problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji, co jest jednoznaczne z tym, że nie można będzie odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Problemy z potencją wcale nie są taką rzadką przypadłością, jak mogłoby się wydawać. Szacuje się, że co trzeci aktywny seksualnie mężczyzna miewa problemy z uzyskaniem erekcji. Jeśli nie jest to sytuacja, która regularnie się powtarza, wówczas nie warto na zapas się martwić. W tym wypadku można skorzystać z leki na potencję bez recepty, które będą stanowić skuteczne wsparcie w walce z zaburzeniami erekcji.

Obniżone libido i brak erekcji

Przyczyny obniżonego libido i problemów z uzyskaniem erekcji są różne. Niekiedy chodzi o kwestie organiczne na przykład związane z chorobami układu sercowo-krążeniowego, zaburzeniami hormonalnymi, zażywaniem niektórych leków. Niemożność osiągnięcia wzwodu można doświadczać także z powodu złego trybu życia. Niezdrowa dieta uboga w witaminy i mikroelementy, brak snu, przemęczenie, życie w ciągłym stresie sprawia, że mężczyzna może mieć problemy w sypialni. Jak temu zaradzić? Gdy problemy nie występują regularnie wówczas można mówić o zaburzeniach erekcji, gdy 7 na 10 podjętych prób zbliżenia kończy się niepowodzeniem, można mówić o impotencji. W jednym i drugim przypadku można podjąć skuteczne leczenie, tak więc nie warto od razu się poddawać. Ważne jest to, aby na początku poznać źródło problemu, dopiero wtedy można wdrożyć odpowiednie działania. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że najskuteczniejsze będzie leczenie farmakologiczne. Leki na potencję bez recepty mogą rozwiązać sprawę, gdy zaburzenia wzwodu są okresowe, choć oczywiście takie środki nie zadziałają natychmiastowo. Decydując się na zażywanie środków na potencję bez recepty i ziołowym składzie, trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Po kilkutygodniowej kuracji można zaobserwować pierwsze pozytywne rezultaty.

Stres nie jest Twoim sprzymierzeńcem

Jeżeli mężczyzna jest młody, a mimo to ma poważne problemy z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, wówczas można przypuszczać, że najprawdopodobniej przyczyną jest stres. Napięcie, lęk przed zbliżeniem z nową partnerką, obawa, że mężczyzna nie zdoła zadowolić partnerki, złe doświadczenia z dziewczynami w przeszłości – to wszystko może powodować zaburzenia erekcji. Problem może tkwić również w używkach, nadmierne spożywanie alkoholu, przyjmowane anabolików, sterydów, branie narkotyków, palenie papierosów, to może powodować obniżoną sprawność w łóżku. Gdy decydujemy się na branie suplementów diety na potencję bez recepty, wówczas warto wcześniej sprawdzić ich skład oraz producenta. To może  być naprawdę bardzo dobre wsparcie w leczeniu zaburzeń erekcji.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *