Przygotowania do Bialskich Dni Fantastyki (Video)

Przygotowania do Bialskich Dni Fantastyki (Video)

Do startu imprezy pozostał dokładnie miesiąc. W związku z tym organizatorzy postanowili podzielić się garścią informacji na temat przygotowań do wydarzenia. Oto kilka istotnych szczegółów:

Bialskie Dni Fantastyki będą bezpłatne!

Udało się! Kilka miesięcy chodzenia i pukania do różnych drzwi oraz rozmów z pozytywnie zakręconymi ludźmi przyniosło efekty. Dzięki wsparciu naszych partnerów, możemy dzisiaj oficjalnie poinformować, że BDF będzie wydarzeniem bezpłatnym, dostępnym dla wszystkich miłośników fantastyki oraz osób chcących rozszerzyć swoją wiedzę w tej materii:)

 

Zapamiętajcie ten adres – Sidorska 95/97

Dzięki uprzejmości Władz Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, przygotowywane przez nas wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku przy ulicy Sidorskiej 95/97 w Białej Podlaskiej. Bloki prelekcyjne zostaną przeprowadzone w trzech dużych salach wykładowych, dysponujących własnym nagłośnieniem oraz projektorami. Wierzymy, że takie warunki zapewnią Bialskim Dniom Fantastyki odpowiednią oprawę, która od początku była naszym marzeniem:)

Po nadchodzących świętach organizatorzy poinformują również o warunkach noclegu. Dla uczestników spoza Białej przewidziana jest bowiem możliwość tzw. „konwentowego noclegu ”.

 

Invitka Bialskich Dni Fantastyki

Na koniec mamy dla Was coś specjalnego czyli filmową zapowiedź nadchodzącego wydarzenia. Tym razem jednak bez zbędnego przedłużania i nagości, zapraszamy na seans;)

Zachęcamy Was do wyrażania opini na temat invitki oraz udostępniania jej Waszym znajomym.

Zapraszamy również do polubienia fanpage’a Bialskich Dni Fantastyki na Facebooku:


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *