Puchar Polski Karate Kyokushin w Białej Podlaskiej

Puchar Polski Karate Kyokushin w Białej Podlaskiej

W sobotę (13 grudnia) w hali sportowej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej odbył się Puchar Polski w Karate Kyokushin. W trakcie turnieju rozegrano zawody w ramach 31. edycji Pucharu Polski Seniorów i XI Puchar Polski Juniorów i Młodzików Karate Kyokushin. Organizatorem Pucharów był Bialski Klub Karate Kyokushin.

Do naszego miasta zjechali zawodnicy z całego kraju. Reprezentanci poszczególnych klubów rywalizowali między sobą w kategoriach wagowych i wiekowych. W sumie w imprezie uczestniczyło niemal 400. zawodników. W trakcie turnieju stoczono blisko 200 walk.

Publiczność mogła obejrzeć rywalizację na najwyższym poziomie z udziałem utytułowanych zawodników, którzy mają na swoim koncie liczne sukcesy i starty w tak prestiżowych imprezach jak Mistrzostwa Polski Open czy Mistrzostwa Europy. Umiejętności i serce do walki na macie zaprezentowali również najmłodsi i młodzi adepci sztuk walki.

W turnieju doskonale poradzili sobie reprezentanci Bialskiego Klubu Karate Kyokushin. Zawodnicy: Michał Romaneczko, startujący w kategorii wagowej -75 kg i Mateusz Muczyński – 65 kg po zaciętych walkach zostali złotymi medalistami Pucharu Polski Seniorów.

Na zakończenie turnieju najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *