Stand up w MOK. XI Przegląd Satyryków i Łgarzy

Stand up w MOK. XI Przegląd Satyryków i Łgarzy

26 maja w sali widowiskowej Kina „Sława” odbyła się XI edycja Przeglądu Satyryków i Łgarzy, podczas której zaprezentowali się Przemysław Gąsiorowicz, Aleksander Adamczyk, Janusz Jastrzębski, Stanisław Zygmunt i Krzysztof Piasecki. Występy miały charakter w większości stand-up’owy, a artyści udowodnili, że kabaret ma się dobrze i potrafi w inteligentny sposób rozbawić widza.

Wszyscy artyści imponowali formą. Razem z widzami przyjrzeli się i skomentowali przed wszystkim sytuację polityczną w naszym kraju, ale poruszane były także bardziej przyziemne sprawy dotyczące codzienności jak i życia celebrytów.

Widzowie mieli więc okazję na wesoło analizować sytuację polityczną w kraju autorstwa polskiego artysty kabaretowego i autora satyrycznych monologów radiowych – Stanisława Zygmunta. Aleksander Cezary Adamczyk – aktor, mim i artysta kabaretowy, znany jako Olo Mim, bezdźwięcznie ale jakże wymownie komentował problemy współczesnej służby zdrowia i nietuzinkowo prezentował postaci show-biznesu. Publiczność rozbawiał także warszawski poeta, dziennikarz i autor tekstów satyrycznych Janusz Jastrzębski. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof Piasecki – satyryk, artysta kabaretowy i dziennikarz, który niezwykle trafnie, zabawnie i metaforycznie opowiadał o osobliwych aspektach życia.

źródło: kultura.miedzyrzec.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *