Staże dla osób bezrobotnych w ramach projektu Twoja Przyszłość

Staże dla osób bezrobotnych w ramach projektu Twoja Przyszłość

Celem projektu jest wzrost aktywności zawodowej  osób zamieszkałych na terenie województwa poprzez udział poradnictwie psychologicznym i zawodowym, szkoleniach i stażach.

W projekcie mogą brać udział osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, zamieszkałe na terenie miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego. Mogą one skorzystać z poradnictwa psychologicznego i zawodowego, a następnie ze szkoleń zawodowych połączonych ze stażami. W Białej Podlaskiej realizowane będą dwa szkolenia: „Sprzedawca z obsługą komputera i kas fiskalnych” oraz „Pracownik ochrony osób i mienia z licencją I stopnia”. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z 3-miesięcznych płatnych staży zawodowych.

Uczestnicy projektu otrzymają materiały szkoleniowe, podręczniki, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia potwierdzające kompetencje i kwalifikacje zawodowe.

Do udziału w projekcie szczególnie zachęcamy osoby po 50 roku życia oraz osoby niepełnosprawne.

Szczegółowe informacje o projekcie można pozyskać na stronie internetowej Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny lub w biurze Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41 p. 202, tel. 83 343 77 55, mail: bialapodlaska@fundacja.lublin.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *