Ten Typ Mes ponownie w Białej

Ten Typ Mes ponownie w Białej

Ten Typ Mes, a właściwie warszawiak Piotr Szmidt to jedna z najważniejszych postaci w polskim hip hopie. Autor tekstów, producent i kompozytor, współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com, raper i – okazjonalnie – interesujący wokalista, rozpoczął karierę w 2002 r.

Ten Typ często zmienia wizerunek sceniczny intrygując żądnych zaskoczeń fanów i wprawiając w osłupienie sceptyków – z Flexxipem straszył łysą głową, przy promocji solowych płyt stawiał na marynarki i emploi przepitego poety, inspirował się kalifornijskimi alfonsami podczas prac nad g-funkowymi albumami formacji 2cztery7.

– mówi manager Mesa.

Ten Typ Mes ma na swoim koncie siedem płyt. W kwietniu 2014 ukazał się jego czwarty solowy album „Trzeba było zostać dresiarzem”, który na obecną chwilę uzyskał status złotej płyty. Muzyka, niecodzienne rozwiązania stosowane w teledyskach oraz nietypowe okładki płyt zapewniły ekipie Mesa status jednej z najważniejszych niezależnych wytwórni w Polsce.

Ten Typ Mes to wciąż artysta, który mimo złotej płyty na koncie nie „straszy z lodówki”; obrał ścieżkę przemyślanej promocji w wyselekcjonowanych mediach, a jego twórczość odkrywają dla siebie nowe pokolenia odbiorców

– czytamy na oficjalnej stronie artysty.

Podczas bialskiego koncertu supporty zagrają: Decki , Wuees/Cmr, Kracy/Nowik, Etvnol ( Emeska & Dutsky)

Po koncercie odbędzie sie afterparty w night club Delfin, Które zagramy z Qckiem jak za starych dobrych czasów – starsi pamiętają. Klimat: hip hop , Funk , Old school, Disco 70′ 80′, Soul, Breaks

 – mówi Tomasz Korszeń, organizator koncertu.

Termin: 31 października, godz. 21.00

Miejsce: Hotel Delfin, Biała Podlaska

Wstęp: przedsprzedaż biletów: 30 zł., w dniu koncertu 40 zł. Dostępne w Hotelu Delfin, Fabryce Ciała, Jazzanova Pub oraz u organizatora – liczba biletów ograniczona.

Więcej na oficjalnej stronie wydarzenia Koncert Ten Typ Mes


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *