Tubas Składowski w Hip Hop Kampus

Tubas Składowski w Hip Hop Kampus

Wakacyjna Akademia Dobrego Rodzica to inicjatywa mająca na celu pomoc rodzicom zmagającym się z codziennymi problemami wychowawczymi. Wychowanie dziecka wbrew pozorom nie należy do najprostszych zadań. Zwłaszcza w czasach, gdy zarówno rodzice, jak i dzieci zmagają się z dużym poziomem stresu i często brakuje siły, lub cierpliwości, na znalezienie konstruktywnych rozwiązań rodzicielskich konfliktów. W rozwiązaniu tych problemów pomogą warsztaty.

W trakcie wakacyjnych warsztatów, rodzice zdobędą wiedzę na temat analizy zachowania, metody wychowawczej opartej na prawach uczenia. Znanym przykładem jej zastosowania są techniki używane przez „Super Nianię”. Podstawę metody stanowi przekonanie, że czasami drobna zmiana w zachowaniu rodzica powoduje ogromne zmiany w zachowaniu dziecka.

Podczas Wakacyjnej Akademii Dobrego Rodzica nauczymy się na czym te zmiany polegają, co mówią nam zachowania trudne prezentowane przez dzieci i jak na nie reagować. Osoby chętne mogą umówić się na bezpłatną konsultację z psychologiem specjalizującym się w stosowanej analizie zachowania. Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli i wszystkie osoby chętne dowiedzieć się więcej na temat zachowania dzieci i skutecznych technik modyfikacji owych zachowań. – przekonują organizatorzy.

Osoby uczestniczące w warsztatach dostaną zaświadczenie o udziale.

Warsztaty poprowadzi Krystyna Pomorska – psycholog, pedagog i terapeuta – pracująca metodami stosowanej analizy zachowania od 2007 roku. Specjalizuje się w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i rozwoju.

Pani Krystyna Pomorska przygodę z analizą zachowania i psychologią rozpoczęła w Londynie, gdzie ukończyła studia psychologiczne. Po powrocie do Polski kontynuowała studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie, gdzie obecnie realizuje studia doktoranckie. W pracy naukowej zajmuje się głównie rozwojem umiejętności społecznych u dzieci. Wykłada w SWPS w Warszawie m.in. na Psychologii po Angielsku oraz na studiach podyplomowych ze Stosowanej Analizy Zachowania (SAZ). Prowadzi także szkolenia z zakresu SAZ m.in. w ramach Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego. Współpracuje także z klientami indywidualnymi i placówkami edukacyjnymi na terenie Warszawy, a od niedawna także Białej Podlaskiej i okolic. Jest rodowitą bialczanką i w przerwie wakacyjnej chce nieodpłatnie pomóc tym, którzy zechcą skorzystać z usług.  \

W ramach Wakacyjnej Akademii Dobrego Rodzica odbędą się wykłady, warsztaty i dyskusje:
9 lipca godz. 17.00 – „Dlaczego dziecko bywa niegrzeczne lub agresywne? Zachowania trudne u małych dzieci”.
15 lipca godz. 17.00 – „Jak motywować i dyscyplinować dzieci w różnym wieku? O konsekwencjach zachowania”.
22 lipca godz. 17.00 – „Wczesna interwencja: co może i powino niepokoić rodziców w rozwoju ich dziecka od 0 – 3 lat”.
29 lipca godz. 17.00 – „Zaburzenia rozwoju: Autyzm. Co mówią najnowsze badania naukowe?”.

Będzie możliwość indywidualnych konsultacji:
wtorki po wcześniejszym umówieniu pod numerem telefonu: +48 798 034 301, 83 341 67 18 lub e-mail: kontakt@proactive.edu.pl i impresariat@bckbialapodlaska.pl

Warsztaty odbywać się będą w Bialskim Centrum Kultury ul. Warszawska 11.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *