Ubezpieczenie turystyczne – ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, świadczenie podróżne

Ubezpieczenie turystyczne – ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, świadczenie podróżne

Coraz chętniej i częściej podróżujemy po całym świecie. Szczególnie latem, gdzie dodatkowo sprzyja piękna pogoda i znacznie dłuższe dni. Niestety zazwyczaj nie bierzemy pod uwagę tego, że podczas urlopu mogą nas spotkać nieprzewidziane zdarzenia i choroby. Nie tylko w okresie zimowym niezbędne jest ubezpieczenie na narty. W okresie letnim także należy pomyśleć o świadczeniu takim jak ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, które pokryje ewentualne koszty hospitalizacji w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub zachorowania. Wskazane jest wtedy, aby skorzystać z renomowanej firmy, która zapewni kompleksową obsługę i pomoc w razie nagłego wypadku.

Zabezpieczenie kosztów leczenia w szpitalu za granicą

Jedną z godnych zaufania i cenionych ubezpieczalni jest Colonnade. Która wszystkie obowiązkowe świadczenia i w trybie jak najszybszym udziela niezbędnych informacji i pomocy w razie wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia czy choroby swoich klientów. W swojej ofercie Colonnade ma specjalną polisę turystyczną w postaci zabezpieczenia kosztów hospitalizacji za granicą. Collonade obiecuje pomoc w nagłych wypadkach(assistance) jak również ubezpieczenia kosztów opieki zdrowotnej na kwotę nawet do 200000 euro. Jest to niezwykle ważne, ponieważ koszty leczenia, hospitalizacji czy udzielenia pomocy medycznej poza granicami Polski są bardzo duże. Dodatkowo polisa gwarantuję podopiecznemu odpowiednią konsultację prawną

i całodobową infolinię, siedem dni w tygodniu przez 365 dni. Świadczenie za leczenie poza granicami kraju zapewnia również pomoc w zaopatrzeniu w niezbędne do leczenia leki i transport osoby chorej do naszego kraju. Świadczenie gwarantuje również ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wydarzeń i pokrycie szkód spowodowanych przez swoich klientów innym ludziom. Co jest niezwykle istotne, to fakt, że Colonnade obiecuje również niezbędne świadczenia w razie uszczerbku na zdrowiu swojego podopiecznego lub w przypadku jego niespodziewanej śmierci.

Ubezpieczenie dla osób chorych i latających samolotem

Wielu ludzi coraz częściej wybiera samolot jako swój główny środek przemieszczania się. Jednak również w czasie trwania takiej podróży mogą nas spotkać nieoczekiwane problemy. Takie jak zaginięcie walizki czy kradzież. Firma Collonade w trosce o dobro swoich podopiecznych i w ramach ubezpieczenia podróżnego zapewni ubezpieczenie walizki od kradzieży, zaginięcia lub uszkodzenia. Również, może się zdarzyć, że planowany lot nie odbędzie się i zostanie przeniesiony na inną godzinę. A co za tym idzie, klient może ponieść straty finansowe związane z zaplanowanym noclegiem lub konsekwencje związane z niedotarciem na czas do danego kraju. Jeżeli opóźnienie wynosi więcej niż 6 godzin to świadczenie od Colonnade zagwarantuje odpowiednie świadczenie finansowe związane z zadośćuczynieniem za opóźniony lot. Osoby, które chorują przewlekle w ramach polisy mogą zyskać dodatkowe wsparcie w pokryciu kosztów hospitalizacji wynikających z problemów zdrowotnych na terenie innego państwa. Ze względu na to, że niektóre kraje o wiele bardziej narażone są na zamachy terrorystyczne to firma Colonnade może pokryć koszty opieki medycznej i przetransportowanie osoby poszkodowanej do kraju.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *