Ułatwienie dla wędkujących

Ułatwienie dla wędkujących

Dzięki nowym pomostom lepsze warunki do wędkowania będą miały osoby z ograniczeniem ruchowym, a także wędkarze niepełnosprawni.

Mówimy o pomostach długich na 2 metry i szerokich na 1,2 metra, które zdecydowanie poprawią warunki do wędkowania

– mówi Marcin Borowik, prezes „Żwirka”. Dodaje, że dzięki inwestycji poprawi się bezpieczeństwo dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach szkółki wędkarskiej oraz zawodach organizowanych przez MTW.

Na realizację projektu Towarzystwo zdobyło 4600 zł. Kwota ta przeznaczona jest na zakup materiałów do budowy pomostów. Wszystkie prace związane z ich instalacją i montażem zostaną wykonane w formie wolontariatu. Uczestnikami projektu będą członkowie Międzyrzeckiego Towarzystwa Wędkarskiego „Żwirek” oraz wędkarze zainteresowani rozwojem wędkarstwa w Międzyrzecu Podlaskim. Teraz trwa rekrutacja do projektu (potrwa do 15 maja).

To kolejny projekt na który dofinansowanie otrzymało MTW Żwirek (złożyło go wspólnie z miastem). Dofinansowanie pochodzi z konkursu grantowego Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Do konkursu zgłoszono w sumie 589 wniosków, a pieniądze dostały 112.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *