Wakacyjny Turniej Siatkówki o Puchar BSZS

Wakacyjny Turniej Siatkówki o Puchar BSZS

W najbliższą niedzielę na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej rozegrany zostanie Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej „4” Mężczyzn i Kobiet – Open o Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zgłoszenia drużyn chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji przyjmowane będą w dniu zawodów.

Celem zmagań jest popularyzacja siatkówki i aktywności fizycznej w środowisku lokalnym oraz upowszechnianie pozytywnych wzorów i postaw sportowych wśród młodzieży i dorosłych. Organizatorem turnieju jest Stanisław Polaczuk, instruktor Orlika przy Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej.

W turnieju mogą wziąć udział czteroosobowe drużyny. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zespołów i ustalony zostanie na odprawie technicznej z kapitanami poszczególnych grup przed rozpoczęciem zawodów. Zgłoszenia imienne drużyn przyjmowane będą w dniu turnieju 10 sierpnia od 15:00 do 15:30.

Najlepszy zespół otrzyma puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, pozostałe drużyny uhonorowane zostaną pamiątkowymi dyplomami za udział w zawodach.

Turniej zostanie rozegrany już w najbliższą niedzielę (10 sierpnia) o godzinie 16:00 na boisku Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 9 ul. Zygmunta Augusta 2.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *