WZORCOWNIA: Oryginalne jesienne kurtki firmy ZARA od 60 złotych lub... Za darmo

WZORCOWNIA: Oryginalne jesienne kurtki firmy ZARA od 60 złotych lub… Za darmo

Sklep WZORCOWNIA mieści się w Białej Podlaskiej przy ulicy Kraszewskiego 12. Wyjątkowość tego outletu polega na tym, że ubrania firmy Zara i innych znanych marek, kupisz tam po cenie nawet 90% niższej, niż początkowa cena producenta.

We WZORCOWNI znajdziesz najpiękniejsze ubrania na dany sezon. Jesienią WZORCOWNIA proponuje odzież w najmodniejszych kolorach i designie. Bogaty asortyment ciepłych  kurtek, swetrów o ciekawym kroju, bluz i bluzek, spodni, spódnic, sukienek i akcesoriów sprawi, że wyjdziesz z WZORCOWNI z wyjątkowymi ubraniami podkreślającymi Twój styl, a co najważniejsze, nie nadwyrężysz swojego portfela.

Weź udział w konkursie!

Uwaga! Sklep WZORCOWNIA przygotował dla Was wyjątkowy konkurs. Wystarczy, że udzielicie odpowiedzi na dwa pytania, znajdujące się poniżej, a możecie wygrać bon o wartości 100 złotych na zakupy we WZORCOWNI:

  1. Jakiej marki ubrania kupisz we WZORCOWNI?
  2. Jakie trendy obowiązują w modzie tej jesieni?

Bonem zakupowym o wartości 100 złotych nagrodzone zostaną trzy osoby, które udzielą najtrafniejszych odpowiedzi. Informacje o zwycięzcach i terminie odbioru nagrody zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu.

Odpowiedzi przyjmujemy pod adresem e-mail: kontakt@podlasiesiedzieje.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *