Zaproszenie na I Festyn Malucha AP TOP54

Zaproszenie na I Festyn Malucha AP TOP54

W najbliższą niedziele (28 września) na boiskach AP TOP 54 Biała Podlaska, odbędzie się I Festyn Malucha. Wtedy to, według zapowiedzi organizatorów, teren tego młodzieżowego klubu zamieni się w krainę smerfów. Chętne dzieci w wieku 4-6 lat będą miały możliwość wzięcia udziału w treningu pokazowym dla najmłodszych. W tym czasie rodzice będą mieli szanse zobaczyć jak wyglądają zajęcia z przedszkolakami w Akademii Malucha TOP 54 Biała Podlaska, która od września rozpoczęła swoje działanie i zdobywa coraz lepsze recenzje. Głównym celem nowego projektu jest poprzez grę i zabawę umilić dzieciom czas wolny oraz od małego wszczepiać zasadę, że ruch to zdrowie. Nad małymi uczestnikami treningu będą czuwać trenerzy Akademii. Zajęcia będą się odbywać przy dźwiękach muzyki, która ma podkreślić i wytworzyć bajkowy klimat.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które nigdy nie miało miejsca w Białej Podlaskiej, a może nawet w Polsce. Ze Swojej strony gwarantujemy młodym wychowankom placówek przedszkolnych wspaniałą zabawę, którą na długo zapamiętają, a wam drodzy rodzice wiele uśmiechu. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

– zachęcają organizatorzy.

Festyn rozpocznie się 28 września około godziny 14:00 na boiskach AP TOP 54 Biała Podlaska, przy ulicy Zdanowskiego.

Udział w treningu jest bezpłatny! Jednak organizatorzy proszą, aby chęć uczestnictwa zgłaszać do piątku 26 września z podaną ilością dzieci i ich wiekiem. Mailowe lub telefoniczne potwierdzenie udziału jest warunkiem uczestnictwa w akcji. Potwierdzenia przybycia należy kierować do trenera odpowiedzialnego za Akademię Malucha oraz projekt – Mateusza Kowalczyka, tel. 889 800 028 e-mail: mateo17b@interia.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *