Zastosowanie bram szybkobieżnych

Zastosowanie bram szybkobieżnych

Decydując się na bramy do zastosowania w budynkach przemysłowych czy obiektach użyteczności publicznej można postawić na wersje szybkobieżne. Tego typu bramy są w stanie zapewnić między innymi redukcję kosztów użytkowania.

Co zapewnią bramy szybkobieżne?

Nowocześnie realizowane bramy szybkobieżne są w stanie zapewnić:

– ochronę przed przeciągami,

– kontrolę warunków w pomieszczeniach,

– energooszczędność.

Takie cechy bram pozwalają zapewnić znacznie lepsze warunki do funkcjonowania w budynkach. Bramy typu rolowanego są w stanie sprawdzić się w różnych typach budynkach począwszy od myjni, warsztatów, aż po szpitale.

Wygodne w użytkowaniu bramy

Decydując się na bramy szybkobieżne można liczyć na wygodne użytkowanie. W ten sposób brama szybkobieżna zapewnia łatwiejszą obsługę, co oczywiście ma duże znaczenie w kontekście codziennego użytkowania. Dodatkowo decydując się na bramy szybkobieżne można również liczyć na dużą prędkość działania bram, co jest w stanie przekładać się na zwiększenie efektywności zarządzania ruchem w budynkach przemysłowych.

Wybierając bramy szybkobieżne można postawić na takie, które posiadają wiele dodatkowych cech. Do takich można zaliczyć funkcję samo naprawy, co sprawia, że w przypadku kolizji z wózkiem widłowym nie będzie ulegnie ona uszkodzeniu. W przypadku takich wypadków płaszcz bramy będzie wyskakiwać z prowadnic, co powstrzymuje bramę przed poważnymi uszkodzeniami. Jeśli brama ma być nadal użytkowana wówczas wystarczy wprowadzić kurtynę do prowadnic, aby brama ponownie była funkcjonalna.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *