ZKM testuje Wi-Fi w bialskich autobusach

ZKM testuje Wi-Fi w bialskich autobusach

Od 1 października Zarząd Komunikacji Miejskiej w Białej Podlaskiej udostępnił do testów darmowe łącze WI-FI. Obecnie jest ono dostępne jedynie w autobusie o numerze bocznym 101 obsługującym linię „I”. Jeżeli system się sprawdzi możliwe, że już całkiem niedługo pojawi się w pozostałych pojazdach.

To dobra wiadomość dla pasażerów komunikacji miejskiej, użytkowników mobilnych aplikacji internetowych i pierwszy krok w szerokim dostępie do usług informatycznych w bialskiej komunikacji. Aby skorzystać z darmowego połączenia WI-FI wystarczy połączyć się z siecią o nazwie: Hot_Spot_ZKM oraz podać hasło: witajwzkm.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania nowej usługi można przesyłać na adres: e-mail: zkm@zkm.info.pl

To nie jedyne innowacyjne rozwiązanie zastosowane przez ZKM. Już od pewnego czasu pasażerowie bialskiej komunikacji mogą korzystać z aplikacji do zakupu biletów przez internet (SkyCash) oraz mają dostęp do internetowych rozkładów jazdy (myBus online i Transportoid).

Wprowadzane udoskonalenia w systemie bialskiej komunikacji sprawiają, że systematycznie wzrasta liczba osób korzystających z miejskich linii przewozowych oraz poziom satysfakcji pasażerów z świadczonych usług. Według danych Zakładu Komunikacji Miejskiej w ubiegłym roku w dniu roboczym liczba pasażerów zwiększyła się o 25% w stosunku do 2008 roku.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *